Digitální omyl v měření času - ztratila se 24.hodina ?

10.02.2024

ČAS - průběžně-konečná změna stavu čehokoliv a kdekoliv v nekonečných změnách vesmíru.

NULA - znak k posunu řádu v numerické (číselné) soustavě

Číslo bez hodnoty není číslo, protože Číslo vyjadřuje "počet jednotek" hmoty a energie

Po uplynutí poslední minuty 23. hodiny se objeví čas 0:00 ? Jednak čas byl, je a bude a nemůže "nebýt" a navíc běží nepřetržitě a nekonečně, protože změny stavu probíhají nepřetržitě v nekonečném vesmíru.  Nejde ani zastavit, pouze zpomalit nebo zrychlit ,ale nelze vrátit zpět.  Čas je totiž součinem rychlosti a  změny.

"Začínat od nuly" je sice vžité úsloví, ale vlastě hloupé a špatné. Nic nemůže totiž začit od nuly - od ničeho a z ničeho, ale od POČÁTKU ( například život, změna, pohyb, měření, sledování,atd.  atd. čehokoliv a cokoliv ) .

Ani vesmír nezačal z ničeho, jak se dnes dokonce shodují někteří "vědci" kosmologové a jiní znalci Vesmíru. Člověk nikdy nemůže a nebude moci poznat Vesmír ! Namyšlenost těchto šarlatánů je neskutečná, patrně proto, že v hlavě toho až zase tak mnoho nemají, ale sebevědomí a pýcha jim zatemnila i to málo, malilinko co tam mají , oproti vesmírnému Rozumu - Bohu, Nehmotné složce v nekonečné Hmotě Vesmíru

Jenže když si nastavíte 12ti hodinové dělení dne, tak se situace změní? Po 11.59 (p.m.) následuje 12.00 a pak 12.01 až do 12.59 (p.m.) a 1.00 (a.m.) a v poledne to samé (a.m.).

Takže, po 23.59 následuje 24.00 a začíná běžet 24 hodina. 

Po 24.59 následuje začátek první hodiny dne 1.00       Zapoměli jste na pohádky, tam přece v 24.00 (o půlnoci ) teprve začínala hodina "duchů"  (60 minut) a končila v 1.00i